Milí třeťáci, vážení rodiče,

téměř všichni jste zvládli nový způsob práce – odevzdávání úkolů do Teamsů. Mám z toho radost. Myslím, že to ulehčí práci mně i vám. Tento týden budou 4 zadání úkolů (pondělí – čtvrtek) a dobrovolný výtvarný úkol. Můžete vkládat každý den hned po splnění úkolu, nebo i později až do neděle. Velká pochvala dětem i rodičům, kteří se zapojili do projektu Šetříme vodou, a přispěli svými nápady. V on-line výuce pokračujeme již čtvrtý týden stejně. Učíme se společně každý den dvě 35minutové „hodiny“ a v pondělí a ve středu se na vás těší paní učitelka Jarmila Piskáčková na hodině prvouky a čtení. Snad nás tentokrát nebude zlobit technika.  I nadále bude individuální výuka pro děti s asistentkou pedagoga Adélou Odermattovou pokračovat stejným způsobem ve středu i v pátek.

Naše škola pořádá v rámci celostátního projektu Recyklohraní sběr starých baterií. Vysloužilé baterie můžete do 25. března odevzdávat do sběrné nádoby u školy.

Přeji vám příjemný první jarní týden. Najděte si čas na pohybové aktivity na čerstvém vzduchu.

Vaše paní učitelka Iveta Kohoutová