Karneval v 1. a 5. ročníku

Realizace: 23.02.2023 ZŠ Hýskov

Účastníci: 1. – 5. ročník

Cíl: Spolupráce mezi žáky 1. a 5. ročníku. Udržování tradic – masopust. Sebeprezentace.

Obsah: Prvňáčkové tentokrát museli dát vědět předem, za co na karneval půjdou. Jejich kolegové z nejvyššího ročníku se svým kostýmem snažili sladit s nimi.

Ve čtvrtek 23. 2. si všechny děti z obou ročníků masky přinesly. Ve škole jste ten den mohli potkat mumii, princezny, tygra, zebru nebo ninju a další. Karneval začal promenádou masek, po které jsme si zatančili ve dvojicích a ve skupinkách s balónky. Pak se jednotlivé masky představily a vyfotily. Ještě jsme si zahráli „židličkovanou“, rozdali jsme si diplomy a zvládli jsme také závěrečnou společnou fotografii.

Zhodnocení: Akce se velmi povedla. Děti byly nadšené, soutěžily, tančily, povídaly si. Spolupráce mezi 1. a 5. ročníkem se daří. Těšíme se na další společné akce.

Zapsala: Mgr. Iveta Kohoutová a Lenka Šocová