Budování nové učebny

Z důvodu vysokého počtu dětí, které se v dubnu 2024 dostavily se svými rodiči k zápisu do 1. třídy v současné době vzniká v prostorách bývalého cvičebního sálu nová učebna. Ředitelka školy zajišťuje a průběžně konzultuje postup prací s vedením obce, stavebním inženýrem panem Lešukem a pracovníky KHS Beroun.

Některé práce již proběhly, další v současné době probíhají – např. instalace nové interaktivní tabule vč. reproduktorů a instalace dataprojektoru, přívod vodovodního a odpadního potrubí, instalace umývadla a související zednické práce, instalace akustických panelů a osvětlení.

Během měsíce června a července budou objednány žákovské dvoumístné sestavy, bude položeno nové lino a koberec a celá učebna bude vymalována a dovybavena policemi a skříněmi.