Fotbalový turnaj Beroun, Hála Cup

Realizace: 27. 5. 2024, Fotbalové hřiště Na Máchovně, Beroun

Účastníci: vybraní žáci 1. – 5. ročníku

Cíl: Týmová hra, hra fair – play

Obsah: Dne 27. 5. 2024 se vybraní žáci 1. – 5. ročníku vydali na další fotbalový turnaj.     Jednalo se o 2. ročník Hála Cupu, který se konal na hřišti Na Máchovně v Berouně. Turnaj byl rozdělen na různé věkové kategorie, naši žáci hráli v kategorii A (1. – 3. ročník) a B (4. – 6. ročník). Akce začala po osmé hodině ranní společnou rozcvičkou, poté proběhl zahajovací výkop. Hrálo se formátem každý s každým v počtu 5+1 hráčů. Okolo 14. hodiny bylo rozhodnuto o vítězích ve všech kategoriích.

Zhodnocení: Žáci naší školy se v kategorii A umístili na krásném 2. místě, v kategorii B na   5. místě. Všichni účastníci obdrželi diplomy a drobné věcné ceny.  Turnaj si naši fotbalisté moc užili a předvedli krásnou týmovou spolupráci.

I tentokrát patří poděkování za pomoc tatínkům našich fotbalistů – Richardu Kouřilovi a Martinu Pavláskovi.

Zapsala: Tereza Kamešová